LOKASI

NORTHERN REGION

1. KKR1M KANGAR, PERLISKANGAR PERLIS KANGAR PERLIS
No. 3, Jalan Satu Medan Pulai,
Medan Pulai,
01000 Kangar, Perlis Indera Kayangan.
Tel : 04 – 976 4529
Email : kangar@kkr1m.my

2. KKR1M BALING, KEDAHKKR1M BALING peta baling
No. 154, Kota Baling Jaya, Pulai,
Baling, Kedah.
(Belakang Pasaraya Billion)
Tel : 0111 – 0786993
Email : baling@kkr1m.my

3. KKR1M KUALA NERANG, KEDAHkkr1m KUALA NERANGKUALA NERANG
No 214 Taman Akasia,
06300 Kuala Nerang,
Kedah Darul Aman.
Tel : 0111 – 0633657
Email : kualanerang@kkr1m.my

4. KKR1M JITRA, KEDAHkkr1m JITRApeta jitra kedah
No 266 Jalan PJ 2/1 Pekan Jitra,
06000 Jitra,
Kedah Darul Aman
Tel : 0111 – 0633659
Email : jitra@kkr1m.my

5. KKR1M BAGAN DATOH, PERAKBAGAN DATOH peta Bagan Datoh 
Tingkat Bawah, Wisma UMNO Bagan Datoh,
36400 Hutan Melintang, Perak
Tel: 05-6413420
Fax: 05-6414569
Email : bagandatoh@kkr1m.my

6. KKR1M GEIK, PERAKkkr1m GERIKpeta gerik
No 23 Jalan semarak 1
Taman Semarak
33300 Grik, Perak
Tel : 0111 – 0633674
Email : grik@kkr1m.my

7. KKR1M PARIT BUNTAR, PERAKKKR1M (PARIT BUNTAR)peta p.buntar
No 25 Jalan Perwira,
Pusat Bandar Bahru,
34200 Parit Buntar, Perak
Tel : 0111 – 0633675
Email : paritbuntar@kkr1m.my

CENTRAL REGION

8. KKR1M HULU LANGAT, SELANGOR HULU LANGAT peta hulu langat
No. 1, Jalan Lagenda Suria, Taman Lagenda Suria,
43100 Hulu Langat, Selangor Darul Ehsan
Tel: 03-9021 3464
Fax: 03-9021 3454
Email : kkr1mululangat@gmail.com

9. KKR1M UTC, PUDU KLPUDDU peta utc pudu
Lot No AM15, UTC Pudu Central
Jalan Pudu, 55100, KL
Tel: 03-2026 1067
Fax: 03-2026 1105
Email : pudu@kkr1m.my

10. KKR1M KUALA PILAH, NEGERI SEMBILAN KUALA PILAH peta kuala pilah
No. 3, Jalan Mutiara 1,
Taman Bukit Mutiara,
72000 Kuala Pilah, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 0111 – 0778699
Email : kualapilah@kkr1m.my

11. KKR1M GEMAS, NEGERI SEMBILANGEMAS peta gemas
No. 44 & 44A, Jalan DS 2/3,
Dataran Satria 2,
73400 Gemas, Negeri Sembilan
Tel : 0111 – 0778698
Email : gemas@kkr1m.my

12. KKR1M BAHAU, NEGERI SEMBILANBAHAU peta Bahau
No. 3323, Taman Margosa Maju,
72100 Bahau,
Negeri Sembilan
Tel : 06 – 454 2432
Email : bahau@kkr1m.my

SOUTHERN REGION

13. KKR1M JASIN, MELAKAJASIN peta jasin melaka
JC 175 & 177, Jalan Bunga Raya,
Taman Bandar Jasin Bestari,
77200 Bemban, Melaka Bandar Bersejarah
Tel : 06 – 529 2027
Email :jasin@kkr1m.my

14. KKR1M KOTA TINGGI, JOHORKOTA TINGI peta kota tinggi
Ruang Niaga Pasaraya 3,
Terminal Bas Tun Sri Lanang,
81900 Kota Tinggi, Johor Darul Takzim
Tel : 07 – 883 0464
Email : kotatinggi@kkr1m.my

15. KKR1M MERSING, JOHORMERSING peta mersing
7411-B, Jalan Jemaluang,
86800 Mersing,
Johor Darul Takzim
Tel : 0111 – 0633671
Email : mersingjdt@kkr1m.my

16. KKR1M LABIS, JOHORLABIS peta labis
No. 6, (Tingkat Bawah) Jalan Maju Jaya,
Taman Maju Jaya,
85300 Labis, Johor Darul Takzim.
Tel : 0111 – 0887869
Email : labis@kkr1m.my

17. KKR1M PAGOH, JOHORpeta pagoh

No 15, Jalan Jaya 1/5,
Taman Pagoh Jaya,
84600 Muar, Johor

Email : pagoh@kkr1m.my

EAST COAST REGION

18. KKR1M PEKAN, PAHANGPEKAN peta pekan pahang
Lot G07, Kedai Desa RTC Kuala Pahang,
26660 Pekan, Pahang.
Tel: 09-425 3016
Email : pekan@kkr1m.my

19. KKR1M BERA, PAHANGBERA peta Bera, pahang
No,. 2, Lorong Kerayong Makmur 2,
Taman Kerayong Makmur,
28200, Bera, Pahang
Tel: 09-2551649
Email : bera@kkr1m.my

20. KKR1M BENTONG, PAHANGBENTONG peta bentong pahang
No 5 & 5A, Jalan Mawar Indah 1,
Taman Mawar Indah,
28700 Bentong, Pahang
Tel : 0111 – 0847869
Email : bentong@kkr1m.my

21. KKR1M JERTEH, TERENGGANUJERTEH peta Jerteh, tganu
No. 370, Jalan Bukit Mok Mek,
72000 Jerteh, Terengganu.
Tel : 0111 – 0897869
Email : jerteh@kkr1m.my

22. KKR1M DUNGUN, TERENGGANUkkr1m dungun peta dungun, tgganu
No. 12311, Bangunan Kedai (Atas & Bawah)
Jalan Besar, Kg. Pulau Serai
Dungun, Terengganu.
Tel : 09 – 844 3406
Email : dungun@kkr1m.my

23. KKR1M GUA MUSANG, KELANTANGUA MUSANGpeta gua musang, kelantan
PT.3268, Ground Floor,
Jalan Cengal, Bandar Utama Gua Musang
18300 Gua Musang, Kelantan.
Tel : 0111 – 0633642
Email : guamusang@kkr1m.my

24. KKR1M KUALA KRAI, KELANTANkkr1m Kuala Kraipeta kuala krai
PT.4488, Tingkat Bawah,
Guchil Luar,
18020 Kuala Krai, Kelantan.
Tel : 09 – 960 3376
Email : kualakrai@kkr1m.my